Halı boyama Nasıl Yapılır?
Icon

Halı Boyama İşlemleri

Halı boyama işlemleri hakkında bilgi almak için lütfen makalemizi okuyunuz. Bir evi ev yapan üzerinde gezdiğiniz halılardır.

Halı Boyama İşlemleri

Bir evi ev yapan üzerinde gezdiğiniz halılardır. Tabi ki çoğu ev hanımının derdi halıları değiştirmek olabilir. Bazı halılarınızın manevi değeri gerçekten yüksek olduğundan dolayı kullanmak isteyebilir ve bunu çok fazla eskitebilirsiniz. Takdir edersiniz ki üzerinde çok gezildiği için halılarınıza ne kadar dikkat ederseniz edin ayaklarınızdan dolayı halı yıpranır ve kirlenir. Sürekli yıkanmadan dolayı halılarınızın rengi çıkmaya solmaya başlayabilir.

Biz sizin için tüm bu dertlerine bir çözüm bulduk. Sizin için halılarınızı alıyor onları ilk gün almışsınız gibi parlak, göz alıcı bir şekilde size iade ediyoruz. Bu halı benim değil, bu halı sıfır bir halı diyecek kadar şaşırabilirsiniz.

Peki, bu nasıl olur diye haklı olarak sorabilirsiniz. Bunun cevabı çok basit halı boyama boya çıkarma ile. Halılarınız eskidiği zaman renkleri çıktığı ve solduğu zaman halılarınızı bir araba boyatır gibi boyatabilirsiniz. Bize bu konuda güvenebilir ve halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Haklı olarak aklınıza birçok soru gelebilir.” Bu boyanınca eskisi kadar dayanıklı olur mu?” , “Boyası hemen çıkar mı?” gibi birçok sorunuz olabilir. Biz bu sorularınızın bir kaçını daha fazla bekletmeden yanıtlandıralım. Halı boyama boya çıkarma işlemlerinizi en güvenilir ve hijyenik ortamlarda yapıyoruz. Halınız boyandıktan sonra eski gibi sağlam olur çünkü halınız boyandıktan sonra sıfır gibi olur. Boyalarımızda kesinlikle kanserojen maddeler bulunmamaktadır.

Halınızın boyasının, halınızı sürekli olarak biz temizleme yaptığımız takdir de çıkmama garantisini verebiliriz. Çünkü diğer halı yıkama veya temizleme firmaları temizlik ürünlerinin için farklı maddeler kullanarak halılarına zarar verebilirler.

Bize güvenirseniz halınızın ve sizin kesinlikle pişman olmayacağınız garantisini verebiliriz. Evinizde eski, rengi solmuş, yıpranmış halılarınız varsa onları en iyi şekel sokmayı başarabiliriz. Her türlü halı yıkanı mı diye soracak olursanız; hepsi olmaz ama biz onu da %96-%97 oranın da başarabileceğimize inanıyoruz.

Icon
Bize Ulaşın

0535 585 80 46

0212 634 9 634

Whatsapp Yardım Masası